ولوو V90،جان سخت سوئدی

ولوو V90،جان سخت سوئدی


کمپانی ولوو از خودروی جدید V90 Cross Country رونمایی کرد. از زمان تولید اولین خودروی Cross Country که به 20 سال پیش بر می گردد تا بدین روز کمپانی ولوو با شناخت کاملی که از ویژگی های یک خودرو Cross Country دارد توانسته بر کیفیت تولید خود بیافزاید. خودروهای Cross Country کمپانی ولوو بخش عمده ای از تولیدات این کمپانی سوئدی را تشکیل می دهد. این موضوع نشان می دهد مشتریان زیادی به دنبال خودروهای لوکس هستند.

رییس کمپانی ولوو درباره ی این خودرو می گوید : " V90 Cross Country از لحاظ ظاهری شبیه نسخه ی V90 است. از طرفی در تمام شرایط جوی و جاده ای عملکرد عالی دارد و راحتی مد نظر مسافران را تامین می کند.

77 درصد از کشور سوئد را جنگل تشکیل داده است. این کشور دارای سردترین زمستان ها است. با توجه به این شرایط جوی باید گفت که سوئد یکی از مناسب ترین کشورها برای تست کردن دوام خودروهایی است که برای تمام شرایط جوی طراحی و تولید شده اند.

معاون رئیس بخش R & D کمپانی ولوو درباره ی این خودرو می گوید : " خودروهای کمپانی ما به ایمنی، قدرت و دوام بالا مشهور هستند. با افزایش ارتفاع و استفاده از شاسی جدید که علاوه بر راحتی، قابلیت کنترل در تمام شرایط جوی را دارد باعث شده است تا V90 Cross Country جدید به عنوان قلب تپنده ی خودروهای تمام فصل در سری 90 کمپانی ولوو لقب بگیرد.

این خودرو به گونه ای ساخته شده تا در تمام شرایط بتواند دوام بیاورد. تست هایی که در شمال سوئد که دمای این منطقه گاها به زیر -40 درجه سانتی گراد نیز می رسد به همراه تست هایی که در گرما ی آریزونا بر روی این ماشین انجام شده است گواهی بر این موضوع است.

علاوه بر ظاهر فوق العاده زیبای این خودرو که در میان هم کلاسان خود برجسته است، طراحی داخل کابین نیز در حد یک خودروی لوکس است.

 

منبع

تاریخ انتشار:1396/10/26

اشتراک گذاری

نظرات

    تاکنون نظری ثبت نشده است.شما اولین نفری باشید که نظر می دهید...

ارسال نظر