مهمترین تفاوت های مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ با مدل ۲۰۱۷

مهمترین تفاوت های مرسدس بنز S کلاس ۲۰۱۸ با مدل ۲۰۱۷


در نمایشگاه سال جاری شانگهای (2017)، مرسدس از نمونه فیس‌لیفت شده کلاس S رونمایی کرد که بنابر نظر همگان بهترین بنز دیده شده در کلاس S جهان است.

 

هیچ صفت تفضیلی وجود ندارد که در خصوص توصیف این خودرو نتوان به کار برد. در واقع بسیاری از مردم و کارشناسان جهان بنز کلاس S را بهترین خودروی دنیا می‌نامند و دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد.

 

تفاوت فیس لیفت بنز S 2018 در برابر مدل های 2017 +عکس

 

این کلاس بنز همواره در طول تاریخ پیشرو بوده و همواره از ترفندهای جالبی برای جذابیت، راحتی و فناوری استفاده کرده است. این کلاس مرسدس همچنین بهانه خوبی برای بی‌ام‌و و آئودی محسوب می‌شود تا آنها نیز برای ارائه رقبای بهتر بجنبند.

 

تفاوت بنز S کلاس ۲۰۱۸ با بنز S ۲۰۱۷

 

تاکنون از دل رقابت با کلاس S رقبای بهتر و دوست‌داشتنی آئودی A8 و سری 7 بی‌ام‌و متولد شده‌اند.

نسل کنونی کلاس S با کد w222 در اواسط سال 2013 معرفی شد. اینک زمان آن بود که بعد از 4 سال –یا کمی بیشتر- مدل فیس‌لیفت شده‌ای از این خودرو ارائه شود. اگرچه هنوز نمی‌توانید یکی از مدل‌های جراحی شده این خودرو را سفارش داده یا در اختیار داشته باشید، اما این فیس‌لیفت کلاس S معنای جدیدی در بخش لوکس‌های جهان ایجاد می‌کند.

در حال حاضر قصد داریم به مقایسه دو نسخه کنونی و فیس‌لیفت شده این دو بنز بپردازیم. این خودروی نسل جدید مرسدس تلاش کرده تا سطح فناوری خودرواش را به خودروی برتری مانند سری 7 بی‌ام‌و برساند.

قطعا مرسدس هرگز بخش خارجی W222 رامتحول نمی‌کند تا با یک خودرو مد روز روبه‌رو شویم. چرا که این خودرو در هر زمانی و بدون محدودیت زیبا به نظر می‌رسد.

شاید تفاوت‌های ریزی در ظاهر خارجی خودرو بین دو نسل بتوان یافت. در مدل‌های 2018MY، شاهد قوس‌های ظریف بیشتری در نمای عقب و جلو هستیم. شاید در نگاه اول به جز لامپ‌های جدید LED نیز تغییر زیاد دیگری در خودرو مشهود نباشد. اما باید گفت با تغییراتی ظریف، جلو پنجره و سپرها نیز تهاجمی‌تر به نظر می‌رسند.

 

تفاوت بنز S کلاس ۲۰۱۸ با بنز S ۲۰۱۷

برخلاف اینکه بنز قصد دارد نوستالژی ظاهری خودرو را حفظ کند، تکنولوژی و درون خودرو متحول شده‌ است.

 

آخرین چیزی که بی‌ام‌و و آئودی برای رقابت با گل سرسبد و شاهکار بنزها نیاز دارند، فناوری و چینش داخلی است. چرا که در توصیف زیبایی‌شناسی بنز Sجدید و فیس‌لیفت باید به بهترین جنس چوب، سخاوت در استفاده از چرم، گوناگونی تریم‌ها و ترکیب هنرمندانه رنگ‌ها اشاره کرد.

 

شاید بیشترین تغییر داخلی روی فرمان ایجاد شده باشد. تخت شدن فرمان در کنار حذف دکمه‌های زیاد و استفاده از دکمه‌های تخت از جمله تغییرات فرمان محسوب می‌شود. با وجود سادگی این مدل نسبت به نسخه‌های قبلی فرمان منحصربه‌فرد و زیبا به نظر می‌رسد.

 

در داخل S کلاس جدید دو صفحه‌نمایش با وضوح ‌بالا تعبیه شده است که هرکدام 12.3 اینچی و از نوع منحنی هستند. این دو صفحه‌نمایش زیر یک پوشش شیشه‌ای مشترک قرار گرفته‌اند که موجب شده مانند یک نمایشگر افقی عریض به نظر برسند.

 

 

منبع

تاریخ انتشار:1396/02/06

اشتراک گذاری

نظرات

    تاکنون نظری ثبت نشده است.شما اولین نفری باشید که نظر می دهید...

ارسال نظر