اولین رولزرویس گوست با رنگ الماس

اولین رولزرویس گوست با رنگ الماس


کمپانی Rolls-Royce در نمایشگاه ژنو از خودروی جدید گوست Elegance رونمایی کرد. این خودرو نسبت به گوست معمولی تفاوت هایی دارد. از مهم ترین آنها می توان به افزایش فاصله محور جلو و عقب نسبت به گوست معمولی اشاره کرد. این خودرو خودرو دارای رنگ الماسی است.  بنابر اعلام خود کمپانی رولزرویس، یکی از مشتریان این کمپانی در خواست تولید خودرویی با رنگ ظاهری که دارای الماس باشد را داده بود که این نظریه توسط کمپانی مورد قبول واقع شد و برای اولین بار از این نوع رنگ در Ghost Elegance استفاده شده است. از 1000 قطعه ی کوچک الماس در رنگ این خودرو استفاده شده است و کمپانی رولزرویس  دو ماه بر روی روش های رنگ کردن این نوع ترکیب رنگی تست های مختلفی انجام داد تا علاوه بر این که ظاهر زیبایی داشته باشد، موقع دست کشیدن بر بدنه ی این خودرو احساس نشود.

بعد از تست های متعدد ، رولزرویس تصمیم گرفت تا قطعات الماس را به صورت پودر درآورده و در رنگ حل کند و سپس بر روی بدنه قرار بدهد. البته در آخر یک لایه نهایی بر روی رنگ قرار می گیرد تا از ذرات الماس در زمان های شستشو و پولیش کردن حفاظت نماید. با این مکانیزم، 2 روز تمام برای رنگ کردن این خودرو زمان لازم است که تمامی کارهای رنگ آمیزی با دست صورت می گیرند. در داخل کابین، صندلی های جلو دارای روکش چرمی با دوخت Mugello Red هستند که این نوع چرم و دوخت در درها نیز استفاده شده اند. تمامی داشبورد با روکش Tudor Oak پوشیده شده است. صندلی های عقب نیز دارای روکشی از چرم Selby Gray و دوخت Mugello Red هستند.

هنوز قیمت این خودرو اعلام نشده است اما با توجه به این نکته که در رنگ استفاده شده ذرات الماس وجود دارد و هر  الماس قیمتی معادل 3250 دلار دارد، نباید انتظار داشته باشیم تا قیمت این خودرو ارزان باشد!

 

منبع

تاریخ انتشار:1395/12/25

اشتراک گذاری

نظرات

    تاکنون نظری ثبت نشده است.شما اولین نفری باشید که نظر می دهید...

ارسال نظر